۲۱-41561500 (۹۸)+

Sign Up

contact@avintech.net
راه ارتباط با ما
۲۱-41561500
با ما تماس بگیرید
support@avintech.net
پشتیبانی

درباره ما

شرکت فناوری اطلاعات آتیه ویستانگر(آوین) از شرکت‏های زیر مجموعه هلدینگ مدیریت سرمایه‏ آتیه ‏ ‏خواهان، با بهره‌گیری از دانش متخصصان جوان شکل گرفته است. فلسفه آوین، اجرای طرح‌ها و پروژه‌های نوین فناوری اطلاعات در حوزه‌های مشاوره فناوری اطلاعات و ارائه راهکارهای سازمانی، توسعه محصولات بانکی، توسعه نرم‌افزار و زیرساخت‏های فناوری اطلاعات و ... می‌باشد. ما در آوین تلاش می‏کنیم با ارائه خدمات و راهکارهای نوین، متنوع و یکپارچه در حوزه فناوری اطلاعات، فضای کسب و کارها را بهبود بخشیم.

A group of People
A group of People

چشم‌انداز: یکی از برترین ارائه‌کنندگان راه‌کارهای جامع کسب‌وکارمأموریت:ما برآنیم تا با تکیه بر سرمایه­های انسانی جوان، متخصص، چابک و خلاق، راهکارهای جامع کسب و کار و فناورانه به سازمان­های ایرانی ارائه نماییم تا از این طریق سهمی کوچک در بهبود عملکرد آن­ها داشته باشیم.

شناسنامه و گواهی های آوین

شرکت فناوری اطلاعات آتیه ویستانگر(آوین) از شرکت‏های زیر مجموعه هلدینگ مدیریت سرمایه‏ آتیه‏‏خواهان، با بهره‌گیری از دانش متخصصان جوان شکل گرفته است. فلسفه آوین، اجرای طرح‌ها و پروژه‌های نوین فناوری اطلاعات در حوزه‌های مشاوره فناوری اطلاعات و ارائه راهکارهای سازمانی، توسعه محصولات بانکی، توسعه نرم‌افزار و زیرساخت‏های فناوری اطلاعات و ... می‌باشد. ما در آوین تلاش می‏کنیم با ارائه خدمات و راهکارهای نوین، متنوع و یکپارچه در حوزه فناوری اطلاعات، فضای کسب و کارها را بهبود بخشیم.

گواهینامه افتا

گواهینامه

گواهینامه

گواهینامه

مدیریت ارشد آوین

  • جواد علیمحمدی : مدیرعامل و عضو هیات مدیره
  • سهراب وظیفه : رئیس هیات مدیره
  • علی حاجی رجبی : نائب رئیس هیات مدیره
فلسفه آوین، اجرای طرح‌ها و پروژه‌های نوین فناوری اطلاعات و تبدیل ایده‌های سودآور و خلاق در این حوزه است. ما در آوین تلاش می‌کنیم با ارائه سرویس‌ها و راهکارهای متنوع، یکپارچه و دانش‌بنیان در حوزه فناوری اطلاعات، فضای کسب‌وکارها را بهبود بخشیم.
تمامی حقوق و امتیاز وبسایت متعلق به شرکت گروه فناوری اطلاعات آوین می‌باشد.